Yükleniyor...

 

Ofis Masajı Nedir ? – Nasıl Yapılır | Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi

Ofis masajı sırt, omuz ve boyun ve kollarınıza odaklanan tipik olarak 10 ila 15 dakika kısa bir oturma masaj tarzıdır. Sandalye masajı giysiler üzerinde yapılır ve herhangi bir masaj yağı gerekmez .

Sandalye masajı için özel bir koltuğa oturtun, yüzünüz beşikte duruyor, yere bakıyor, kollarınız için destekler var. Terapist, yağ gerektirmeyen yoğurma, sıkıştırma ve bükülme gibi İsveç masaj hareketlerini kullanarak kas gerginliğini hafifletirken sırtınızı ve boynunuzu tamamen rahatlarsınız.

 Sandalye masajı genellikle havaalanı kaplıcaları ve ticaret fuarları gibi yüksek stresli mekanlarda verilir . Tam gerilimli bir spazm oluşturmadan önce kas gerginliğini gidermek için harika bir yoldur.
İş yerinde sunulan sandalye masajı verimliliği artırabilir ve stresini azaltabilir. 2011’de “Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Dergisi” nde yayınlanan bir çalışma, haftada iki kez sandalye masajlarının kas iskelet sistemi ağrısı ve ağrıyı azalttığını ve bir ay sonra artmış hareket aralığının bulunduğunu tespit etti. 2012’de “Tamamlayıcı Tedaviler Klinik Uygulamada”, çalışma saatleri boyunca hemşirelere 15 dakikalık sandalye masajı sunmanın stresini önemli ölçüde azalttığını gösteren bir çalışmayı rapor etti. Çalışanlar can sıkıcı değilken ve vurgulansa da, işle ilgili görevlere daha fazla odaklanabiliyorlar.

 

Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2021/01/cropped-sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sohbeti Başlat
Whatsapp
Powered by