Yükleniyor...

 

Ofis Masajı Nedir ? Nasıl Uygulanır

Çağımızın rahatsızlığı olan baş, boyun, bel, sırt, omuzlar, ayak ve buna benzer bölgelerde oluşan, kas ağrıları, spazmlar, tutulmalar gibi şikayetler özellikle masa başında çalışanlar için sık sık tekrar eden bir sorun olmaktadır. Bir masaj türü olan Ofis masajı, sık tekrarlayan bu sıkıntıların giderilmesi, ofis çalışanınızın stres, kaygı ve benzeri durumlarını ortadan kaldırmak, ağrıların dindirilmesi gibi sorunlarına çözüm getirmek için yapılan bir, masaj türüdür.

Mobil Masaj Türkiye ekibi Ofis masajı diğer adıyla kurumsal masaj hizmeti ile çalışanların verimliliği artmakta, stres kaygı gibi durumları azalmakta özellikle de sırt, bel, boyun gibi bölgelerde oluşan ağrıların giderilmesi hedeflenmekte, ayrıca motivasyon yükseltici etki sağlanmaktadır. Sizde, personelinizi masaj terapisi ile ödüllendirmek istemez misiniz

Kurumsal şirketlerin personellerine yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz ofis masajını, personel verimliğini arttırmaya yönelik olarak fuar, organizasyon, kongre, toplantı ve tanıtım çalışmalarınızda da hizmet vermekteyiz. İşimiz masaj sloganımız, masajla stresi yok edin. Bu çerçeve de ofis masajının yanı sıra, Aromaterapi Masajı , Thai masajı, Klasik masaj, Sporcu masajı, Selülit masajı , Kurum çalışanlarına özel Evde Masaj ve Evde Fizik Tedavi Hizmetleri ve daha pek çok masaj türü ile Kurumsal Şirketlere hizmet sunmaktadır.

Ofiste Masaj Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır.

Mobil Masaj Ekibi ” Ofis Masajı ” konseptiyle, çalışanlarına değer veren, iş verimini ve konsantrasyonu, dolayısı ile kârı arttırmayı hedefleyen şirketlerin personeline, giysi üzerinden tek kullanımlık örtülerle yapılan Kurumsal Masaj hizmeti sunmaktadır. İşyerinde bir oda, tarafımızdan her türlü ekipman sağlanarak masaj odasına dönüştürülür. 15 dakikalık seanslarla işyerinizde çalışan tüm personelin masaj hizmeti alması hedeflenir.

Ofiste Masajı’nın Uygulandığı Alanlar

1-Kadınlar Günü
2-Babalar Günü
3-Sevgililer Günü
4-Anneler Günü
5-Doğum Günleri
6-Konferans – Yılbaşı etkinliği , Özel Davetler
7-Toplantı – Fuar – Kongre – Piknik tüm organizasyonlar

Ofis Masajı ile Ağrıyan kaslardan rahatlama
İşyerinde Masaj hizmeti ile azaltılmış stres ve gerginlik
Kurumsal Masaj ile artan zihinsel netlik
Yerinde Masaj ile personel de yüksek verimlilik
Sandalye Masajı ile çalışanlarda artan moral ve çalışan memnuniyeti

Ofis masajı hizmeti veren firmaları arasında yer alan Mobil Masaj firması deneyimli sertifikalı Masör  ve Masöz personelleri ile Tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Bu atölye kimler için?

Masa başı çalışanlar, Kronik boyun ,sırt , eklem ağrıları olanlar  ve sağlıklarını nasıl olumlu yönde etkileyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen çalışanlar.

Atölye Süresi

Kişi Başı 15-30 Dk Arası

Atölye boyutu

Minumum 10 Kişi Üzeri

Hizmet Şekli

Yerinde Masaj Hizmeti

https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2018/02/IMG-20210806-WA0000.jpg
Biz Kimiz?

Neler Yapıyoruz

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam mutlu çalışan projeleri ile ( Kurumsal Wellbeing ) , ofiste masaj , Kurumsal dengeli beslenme , yoga & nefes terapisi ve online ve yerinde psikolojik destek danışmanlık hizmetleri olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik Kurumsal Wellness hizmetleri sunmaktadır..

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmak

Kurumsal beslenme ile çalışanlarda doğru ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Dijital Sağlık Projeleri ile kurumlarda ve çalışanlarda farkındalığı ve verimi arttırmak.
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png
Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Kurumsal masaj veya farklı bir hizmetimizden yararlanmak veya bizimle herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz bu bilgiler size yol gösterecektir.
bilgi(at)mobilmasaj.com.tr
0 850 888 0 785
0 312 503 59 44
0 549 332 0 444
0 552 362 0 332
Konum
Yeşilova Mahallesi Sakalar Tower, 4012 Sok, 06796 Etimesgut
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2021/01/cropped-sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sohbeti Başlat
Whatsapp
Powered by