Yükleniyor...

 

OFİS YOGASI
NEDİR ?

Masa Başı Ofiste Yoga Atölyesi

 

Mobil Masaj Türkiye Uzman Yoga ve Nefes Terapi Uzmanları ile birlikte yapılan Atölyede Masa başında çalışan ve hareketsiz bir yaşam tarzına sahip daha fazla insan olduğu için, çoğumuzun gerilim, dayanıklılık ve yorgunluktan muzdarip olmamıza şaşmamalı. Derin nefes alıp verme ile uyumlu olarak masanızda günlük esneme hareketleri yapmak gerginliği, yorgunluğu ve stresi azaltabilir. Düzenli esneme ve derin nefes alma, duruşunuzu iyileştirebilir ve yeni bir enerji duygusu kazanarak işte daha mutlu ve daha üretken olmanıza yardımcı olur.

 

Atölye

Masa başı yoga seanslarımız, masanızda kolayca gerçekleştirilebilecek esneme ve güçlendirme tekniklerine odaklanır. İş yerinde aktif kalmanın faydalarını açıklıyoruz ve gevşemeyi desteklemek için derin nefes egzersizleri ekliyoruz. Ayrıca egzersiz planı içeren bir takip tavsiye sayfası alacaksınız.

Alanın sorun olabileceği çağrı merkezleri ve açık plan ofisler için ideal olan oturumlar son derece esnektir. Paspas veya başka bir ekipmana ihtiyacınız yoktur ve bir toplantı odasında veya ofis katında yapılabilir.

 

Ne öğreneceksin

Nitelikli eğitmeniniz, uzun süre masa başında oturmanın etkileriyle mücadele etmek için özel olarak seçilmiş nefes egzersizlerinin yanı sıra size bir dizi yoga esneme egzersizi ve temel güçlendirme tekniklerini öğretecektir.

Sana yardım edecekler:

  • Duruşu iyileştirin
  • Stresi azaltın
  • Kas gerginliğini serbest bırakın
  • Esneme ve doğru nefes alma teknikleri 
  • Bir sakinlik ve netlik duygusu kazanın

Mobil Masaj Türkiye Ofis yogası ve Nefes Alma Teknikleri ile birlikte ofis çalışanlarına yönelik uygulamalar sunmaktadır. Bu uygulamalar Online Yoga ve Yerinde Yoga hizmetleri ile desteklemektedir.

Bu atölye kimler için?

Ağrı, ağrı ve yorgunlukla mücadele etmek için masasında kullanabilecekleri esneme ve nefes alma tekniklerini öğrenmek isteyen her düzeydeki çalışanlar.

 

Atölye uzunluğu

60 dakika (birkaç kısa seansa bölünebilir)

 

Atölye boyutu

20 kişiye kadar

https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2020/12/Ofiste-Yoga-2.jpg
Biz Kimiz?

Neler Yapıyoruz

Mobil Masaj Türkiye deneyimli ve uzman kadroları ile tüm Türkiye'de hizmet sunmaktadır. Ofis çalışanlarına yönelik kurumsal iyi yaşam mutlu çalışan projeleri ile ( Kurumsal Wellbeing ) , ofiste masaj , Kurumsal dengeli beslenme , yoga & nefes terapisi ve online ve yerinde psikolojik destek danışmanlık hizmetleri olmak üzere çalışanların sağlığına yönelik Kurumsal Wellness hizmetleri sunmaktadır..

Ofis masajı ile çalışanların verimliliğini arttırmak stres kaybı gibi durumları azaltmak

Kurumsal beslenme ile çalışanlarda doğru ve dengeli beslenme alışkanlığı kazandırmak.

Stres yönetimi programları ile ofis çalışanlarına yoga & nefes egzersizleriyle motivasyon yükseltici etki sağlamak.

Dijital Sağlık Projeleri ile kurumlarda ve çalışanlarda farkındalığı ve verimi arttırmak.
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-anasayfa-hakkımızda-img.png
Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz

Kurumsal masaj veya farklı bir hizmetimizden yararlanmak veya bizimle herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz bu bilgiler size yol gösterecektir.
bilgi(at)mobilmasaj.com.tr
0 850 888 0 785
0 312 503 59 44
0 549 332 0 444
0 552 362 0 332
Konum
Yeşilova Mahallesi Sakalar Tower, 4012 Sok, 06796 Etimesgut
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2021/01/cropped-sayamer-logo-kare1.png
Ofis Masajıİletişim
Şirketiniz personelleri için yerinde profesyonel masaj hizmeti almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Türkiye kurumsal şirket çalışanlarına yönelik, ofiste masaj, beslenme ve diyet hizmetleri, sağlık için yoga, nefes terapisi ve spor egzersizleri ile çalışanlara değer katmaktadır. Kurumsal Wellbeing Hizmetleri için Proje bazlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.
Kurumsal MasajMobil Masaj Türkiye
https://kurumsalwellbeing.net/wp-content/uploads/2020/01/mobilmasaj-logo-02.png
HızlıTeklif Formu

Mobil MasajHakkında
Mobil Masaj Ekibi , deneyimli ve sertifikalı masaj terapistlerimiz tarafından, Uzakdoğu masaj çeşitlerini, Klasik masaj,Refleksoloji, Sıcak Taş Terapisi,Geriatrik Masaj, evde masaj ve Kurumsal firmalara ofis masajı ve diğer bir çok masaj çeşidini uygulamaktadır.

© 2023 Tüm Hakları Gizli ve Saklıdır. Mobil Masaj Türkiye. Sayamer Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sohbeti Başlat
Whatsapp
Powered by